maandag 25 april 2016

Onze school werkt aan verkeersveiligheid

Onze school probeert ook de leerlingen op een veilige manier te leren omgaan met verkeerssituaties en verkeersregels.
Wellicht vernam u via de media dat deze week in heel wat Vlaamse scholen de Grote Verkeerstoets wordt afgenomen bij de leerlingen van het 5de leerjaar. Dat gebeurt ook op onze school. Dinsdagnamiddag krijgen de leerlingen twee lesuren extra verkeersles en -voorbereiding en woensdagmorgen is het dan zover. We moedigen de leerlingen van het 5de lj aan.
campagne afbeelding
Er volgen in het derde trimester nog meer acties : we werken weer mee met Sam, de verkeersslang. Vandaag deden de leerlingen van het 6de leerjaar de voormeting en in de week van 9 tot 13 mei stimuleren we de leerlingen om te voet en per fiets of via carpoolen naar school te komen. Daarvoor krijgen de leerlingen en kleuters nog een brief mee op 2 mei.

In juni leggen de leerlingen van het 4de lj het voetgangersexamen af, de leerlingen van het 6de het fietsexamen.

Verder zal het 6de lj vanaf morgen regelmatig het gebruik van de fluohesjes controleren. Dit volgen we op via een stickerkaart.
We hopen op veel aanmoedigingen en medewerking van de ouders !


VREUGDERUN

CONTACT

CONTACT
Mogelijk gemaakt door Blogger.
O.L.V. van Vreugde
Vlietestraat 127
8531 Hulste
Telefoon : 056 / 71 35 86

KALENDER

- dinsdag 30 augustus: openklas tussen 17u30 - 19u30
- start nieuwe schooljaar: donderdag 1 september 2022

VOLLEDIGE KALENDER

Volg ons op facebook ...

Volg ons via e-mail

CLB

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR '22-'23

Uw kind is nog niet ingeschreven? Neem gerust contact op om een afspraak te maken.
Kinderen geboren in 2021 mogen ook reeds aangemeld worden.

MAANDMENU

Blog Archive

Blogarchief