woensdag 28 september 2016

verkiezingen kindergemeenteraad

Vandaag waren er verkiezingen op onze school voor de kindergemeenteraad. Voor het 6de leerjaar was er één kandidate, die onze school ook vorig schooljaar al vertegenwoordigde en dat nog een schooljaar op zich wil nemen : Marthe Demyttenaere.
Voor het 5de leerjaar waren er drie kandidaten : Arthur Deschoemaeker, Maxim Beyens en Illias Vaandenbroucke. De leerlingen van het 3de, 4de; 5de en 6de leerjaar mochten in heuse stemhokjes hun stem uitbrengen. We zijn benieuwd wie verkozen wordt ...

Steun ons oudercomité via deze weg

CONTACT

CONTACT
Mogelijk gemaakt door Blogger.
O.L.V. van Vreugde
Vlietestraat 127
8531 Hulste
Telefoon : 056 / 71 35 86

KALENDER

- maandag 5 december: Pedagogische studiedag = geen school voor de kinderen

VOLLEDIGE KALENDER

Volg ons op facebook ...

Volg ons via e-mail

CLB

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR '23-'24

Uw kind is nog niet ingeschreven? Neem gerust contact op om een afspraak te maken.
Kinderen geboren in 2021 mogen ook reeds ingeschreven worden.

MAANDMENU

Blog Archive

Blogarchief