woensdag 28 september 2016

verkiezingen kindergemeenteraad

Vandaag waren er verkiezingen op onze school voor de kindergemeenteraad. Voor het 6de leerjaar was er één kandidate, die onze school ook vorig schooljaar al vertegenwoordigde en dat nog een schooljaar op zich wil nemen : Marthe Demyttenaere.
Voor het 5de leerjaar waren er drie kandidaten : Arthur Deschoemaeker, Maxim Beyens en Illias Vaandenbroucke. De leerlingen van het 3de, 4de; 5de en 6de leerjaar mochten in heuse stemhokjes hun stem uitbrengen. We zijn benieuwd wie verkozen wordt ...

Bestel voor maandag 10 mei 2021

> Meer info

> Bestellen


CONTACT

CONTACT
Mogelijk gemaakt door Blogger.
O.L.V. van Vreugde
Vlietestraat 127
8531 Hulste
Telefoon : 056 / 71 35 86

KALENDER

Voor meer info zie VOLLEDIGE KALENDER hieronder.- Zaterdag, 3 april - zondag, 18 april : paasvakantieVolg ons op facebook ...

CLB

VOLLEDIGE KALENDER

Volg ons via e-mail

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR '20-'21

Uw kind is nog niet ingeschreven? Neem gerust contact op om een afspraak te maken.
Kinderen geboren in 2019 mogen ook reeds aangemeld worden.

MAANDMENU

Blog Archive

Digitale nieuwsbrief

Blogarchief